Yazılar

Stay in Touch With Us

Odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore.

Email
magazine@example.com

Phone
+32 458 623 874

Addresse
302 2nd St
Brooklyn, NY 11215, USA
40.674386 – 73.984783

  /  İstanbul Haberleri   /  İllüzyon Müzesi Şimdi İstanbul’da!

İllüzyon Müzesi Şimdi İstanbul’da!

Dünyanın bir çok ülkesinde sevenleriyle buluşan ve büyük ilgi gören Museum Of Illusions (İllüzyon Müzesi)  İstanbul’da!

İlk kez 2015 yılında Hırvatistan’ın başkenti Zagreb’te açılan İllüzyon Müzesi, 4 yıl içerisinde Hamburg,New York,Atina gibi 15 farklı dünya kentinde bir müze deneyiminden fazlasını sunmaya devam ediyor. Bu büyüleyici müzenin 16.durağı ise İstanbul oldu. Taksim, İstiklal Caddesi Narmanlı Han’da açılan müze, bambaşka bir deneyim ve unutulmaz anlar yaşamak isteyen ziyaretçilerini bekliyor.

 

 

İllüzyon Müzesi, İstanbul’un göbeğinde yer alan konumuyla birlikte  her yaştan ziyaretçiye hiç yaşamadıkları bambaşka bir müze deneyimi yaşatıyor. Sessiz müzelerin aksine bu müzede ziyaretçiler dilediğince koşabilir, bağırabilir, eğlenebilir ve her anını fotoğraflayarak ölümsüzleştirebilir. Müzede yer alan Infinity Room, Tepetaklak Ev, Ames Odası, Vortex Tüneli ve daha birçok illüzyonu deneyimleme şansı yakalayabilirler.

Toplamda 700 metrekare ve 3 kattan oluşan bu müzenin içerisinde 60’tan fazla etkinlik alanı mevcut. Müzenin giriş ücretleri ise yetişkinler için 45, genç ve çocuklar için 35 TL. Haftanın her günü açık olan müze, sabah 10:00 ve akşam 22:00 saatleri arasında ziyaretçilerini bekliyor.

 

 

Haber: Hümeyra Fidan

Yorum Yap

You don't have permission to register