Yazılar

Stay in Touch With Us

Odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore.

Email
magazine@example.com

Phone
+32 458 623 874

Addresse
302 2nd St
Brooklyn, NY 11215, USA
40.674386 – 73.984783

Image Alt

Biz Kimiz

Biz Kimiz

Yüzyıllar boyunca güzelliğiyle tüm dünyayı kendine hayran bırakan bir şehirdir İstanbul. Eşi benzeri bulunmayan boğazı ve tepelere kurulmuş minareleri ile gözleri kamaştıran ve insanları büyüleyen bir dokuya sahiptir.

 

Sabahları okula giderken, işe giderken veya akşamüstü bir yere yetişmeye çalışırken söylendiğimiz ama boğaza karşı bir çay içerken tüm bu sıkıntılarını unuttuğumuz bir sevdadır İstanbul. Burada yaşayanların zaman zaman dert yandığı ama bir türlü vazgeçemediği bir bağımlılıktır; toprağı başka, sesi başka, kokusu başka…

 

İstanbul Medipol Üniversitesi Gazetecilik ile Yeni Medya ve İletişim Bölümü öğrencileriyiz. Amacımız; bir çeşit yerel gazetecilik ve çözüm gazeteciliği yaparak İstanbul’da yaşanan yerel sorunları mercek altına almak ve şehirde yaşanan sıkıntıları yetkililere ulaştırarak çözüme kavuşmasını sağlamaktır. Tüm sorunlarına rağmen İstanbul’un sahip olduğu güzellikleri hatırlayarak ve hatırlatarak yol almaya çalışıyoruz. Kısacası İstanbul’un sesi olmak ve gelecek nesillere daha güzel bir İstanbul bırakabilmek için buradayız.

You don't have permission to register
Bize Ulaşın
tr_TRTurkish
tr_TRTurkish