Yazılar

Stay in Touch With Us

Odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore.

Email
magazine@example.com

Phone
+32 458 623 874

Addresse
302 2nd St
Brooklyn, NY 11215, USA
40.674386 – 73.984783

Genç Kampçıların Buluşma Noktası ‘Şehit Ömer Halisdemir Gençlik Kampı’

Tuzla Belediyesi’ne bağlı Şehit Ömer Halisdemir Gençlik Kampı; ortaokul, lise ve üniversite öğrencilerine yılın her zaman diliminde ücretsiz hizmet sunuyor. Özellikle kış kampı için tercih edilen kamp alanı, her hafta farklı misafirlerini ağırlıyor.

Şehit Ömer Halisdemir Gençlik Kampı, Tuzla Belediyesi tarafından Akfırat ormanlık alanından kiralanan 150 dönümlük bir araziye konumlanmış kamp alanını kapsıyor. Kamp alanında gençlerin barınması için bungalov tipi evler, yemekhane, amfi tiyatro, wc-duş gibi donanımlar bulunuyor.

 

 

Çeşitli oyun birimlerinden oluşan macera parkurunun yanı sıra paintball, futbol ve voleybol sahaları, bisiklet parkuru, okçuluk, spor aktivite, binicilik, satranç, masa tenisi, oryantiring alanları da kamp alanında bulunuyor. 24 saat hizmet verilen kampta eğitmen, takım liderleri, idari personel, aşçı, temizlik ve güvenlik olmak üzere 30 personel Tuzla Belediyesine bağlı olarak görev yapıyor. Üstelik hizmetlerin içerisinde bir de olası sağlık sorunlarına anında müdahalede bulunmak için alan içinde bir ambulans ve sağlık personeli de hazır bulunuyor.

 

 

Tüm Hizmetler Ücretsiz

Tüm bu hizmetler yıl boyunca İstanbul ve çevre illerdeki ortaokul, lise ve üniversite öğrencilerine ücretsiz sunuluyor. Belirli dönemlerde kamp alanının tahsis edildiği öğrenciler burada bulundukları süre zarfında, ceplerinden ücret çıkmadan tüm imkanlardan keyifli bir şekilde faydalanıyorlar.

 

 

 

Haber: Abdulkadir Korkmaz

Düşüncelerini Paylaş

You don't have permission to register
Bize Ulaşın
tr_TRTurkish
tr_TRTurkish